מיני אייפד זו מתנה נפלאה לאימא

טאבלט

אם אתם מחפשים את המתנה הכי יפה שתוכלו לקנות לאימא שלכם לרגל יום ההולדת שלה, אז אין ספק שכדאי לכם לחשוב על מכשירים טכנולוגיים שונים. זה נכון שהיום לכל אחד מאיתנו יש מכשיר טלפון משוכלל שאפשר לעשות בו הרבה פעולות, אך לעיתים מסך הטלפון הנייד קטן מידי לחיפושים שונים באינטרנט או לצפייה בסרטים. לכן מכשיר כמו מיני אייפד זו בחירה טובה, כי למעשה זה מכשיר שמבחינת הגודל והיכולות שלו הוא משהו בין טלפון נייד ובין מחשב, ואין ספק שזו מתנה מקסימה במיוחד.

היכולות המופלאות של המכשיר

מיני אייפד זו בחירה טובה בתור מתנה, בין אם זו מתנה לאימא שלכם ובין אם זו מתנה שמיועדת לכל אחד אחר, כי מדובר כאן על מכשיר עם יכולות יפות. כמו שאר מכשירי החברה, הוא מגיע בשחור או לבן, ויש לו מסך מגע מצוין בגודל של 7.9 אינץ'. יש לו GPS מובנה והוא שוקל רק 331 גרם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאימא שלכם תוכל לקחת את המכשיר הזה לכל מקום בתיק. כמובן שבעת קניית מכשיר כזה מקבלים גם אחריות ללא מעט זמן, כך שאם חלילה יקרה משהו למכשיר אפשר יהיה לתקן אותו בקלות.

מחיר משתלם

אם חשבתם לרגע שלקנות מכשיר כזה של חברת אפל זו הוצאה כלכלית גדולה מידי, אז כדאי שתדעו שלא כך הדברים. היום ניתן לקנות את המיני אייפד עם 16G במחיר מצוין, כך שאין ספק שאם תתחלקו ביניכם כל אחד ישלם מחיר הוגן על המתנה לאימא. זו מתנה שתוכל לשמש אותה לשנים רבות ואתם תראו שהיא תתרגל מהר מאוד לעשות שימוש במכשיר המופלא הזה לכל דבר.

המשך קריאה על מיני אייפה באתר סלקום