כיצד גולשים בטוח באינטרנט?

מאז שהאינטרנט נכנס לחיינו הוא עבר הרבה גלגולים והפך להיות חלק בלתי נפרד מהאנושות, כי מי מאיתנו יכול היה לדמיין את חייו ללא האינטרנט? יש אנשים שאפילו מנהלים את כל העסק שלהם אונליין, בלי לראות לקוח אחד, ולכן ברור מדוע התלות שלנו בכלי הזה כל כך גדולה. עם זאת, במרוצת השנים נכנסו גם תכנים שעדיף להימנע מהחשיפה אליהם, בין אם מדובר על תכני תועבה, אלימות, הסתה או כל דבר דומה, וההימנעות מהם עדיפה למבוגרים ולילדים כאחד. אם גם אתם מחפשים את הדרך שתאפשר לכם לגלוש בצורה בטוחה ומהנה יותר, כדאי שתדעו שקיים היום מגנון של גלישה בטוחה ותוכלו להפעיל אותו בכל מקום שבו יש לכם אינטרנט, בין אם זה הבית הפרטי ובין אם זה המשרד או העסק שאתם מנהלים.

מה היתרונות של גלישה בטוחה?

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על אפשרות הגלישה הבטוחה מדברים על אפשרות של שליטה וסינון אתרים. משמעות הדברים היא שאם הילדים שלכם ישבו לבד מול המחשב, הם פשוט לא יוכלו להיכנס לאתרים שיש בהם חומרים שעלולים להוות להם סיכון. שנית, כדאי לדעת שיש רמות שונות של שליטה על התכנים שאליהם אנחנו נחשפים בעת הגלישה, כאשר חלק ממערכות הסינון הן בחינם ואילו אחרות הן בתוספת תשלום.

הם זו לא חדירה לפרטיות של הילדים?

הכול בעיני המתבונן, כי בהחלט ניתן לומר שאתם חודרים לפרטיות הילדים ומונעים מהם להיכנס לכל אתר שהם היו רוצים. עם זאת, אסור לשכוח את המטרה שלשמה אתם עושים זאת, והיא: הגנה על הילדים עצמם. לכן בסופו של דבר מנגנוני הגלישה הבטוחה הם משהו שלא כדאי לכם לוותר עליו ואתם תראו שכך גם אתם וגם הילדים תהיו רגועים יותר בעת השימוש באינטרנט.